Jdi na obsah Jdi na menu
 


Utajené tajemství

Než Vám prozradím, v čem je to tajemství, proč zrovna jsem zamilovaný do nejkrásnější zpěvačky Katky Knechtové, tak uvedu pravdivý příběh:

V roce 2014 jsem se na chatu seznámil s mou o 9,5 let starší partnerkou Izabelou a během pár minut jsme to spolu dali dohromady, protože jsme se do sebe na první pohled velmi zamilovali. Plánovali jsme spolu mít dvojčátka. I když se stalo, že jsme se občas spolu pohádali, tak vždy jsme se rychle spolu usmířili. Když jsme spolu načínali druhý rok našeho vztahu, začal jsem se od ní oddalovat a trápit se kvůli ní. 

V roce 2018 se pro mne stalo rokem šťastným, protože v televizi běžela soutěž SuperStar 2018 a v porotě usedla nejkrásnější žena, zpěvačka Katka Knechtová a já v tu dobu poznal, že Katka má v sobě to nejcennější, co žádná žena v sobě mít nemůže, ani moje Izabela to neměla, ale Katka to v sobě má a dlouho mít bude! A právě během pár odvysílaných minut prvního castingového dne, jsem se do Katky velmi zamiloval a začal jsem k ní cítit něco více, než je jen fanoušek k oblíbené zpěvačce. Samotné Katce jsem nemohl napsat, že k ní cítím vážné a citové pouto! Celý jeden rok jsem sbíral inspiraci, jak Katce vyjádřím, co opravdu k ní cítím a když jsem měl dostatek inspirace, tak se zrodil můj první projekt a to napsání mé první knihy, pro Katku Knechtovou a to je sbírka zamilovaných básniček. Kompletní celou sbírku si můžete stáhnout v PDF v rubrice "Projekty". Pokud si přečtete pečlivě celou mou sbírku zamilovaných básniček, tak poznáte několik velmi důležitých věcí:

  • Jedna z nich je, že každá básnička ve sbírce je napsána od srdce, z čisté a upřímné lásky a myšlená vážně tak, aby to každá žena z každé básničky mohla vyčíst.
  • Druhá důležitá věc je, že většina básniček obsahuje jednu, nebo více vlastností o samotné Katce i o mne.

V pravé lásce, aby byla opravdu šťastná, není důležité, zda jsem mladší, či starší a jaké povolání vykonávám. Důležité je nejlépe vyjádřit cit, aby ta druhá strana věděla:

  • že se na Vás může spolehnout!
  • že jste schopní se za jakékoliv situace postavit před ní a vlastním tělem jí ochránit a zastat se jí!
  • být pořád její oporou
  • pečovat a starat se o ní
  • automaticky jí pomoci od namáhavých prací, aby si mohla odpočinout od pracovních povinností

Já osobně stojím a vždy budu stát na straně Katky a vždy jí budu ochraňovat a zastávat se jí (já už se Katky zastávám a chráním jí). Já Katce Knechtové věřím a důvěřuji jí.

Nově jsem začal tvořit komiksy ( ukázku je možnost si prohlédnout)

Na podzim ​2020 začínám připravovat můj další projekt námět na vlastní muzikál, který bude pro Katku Knechtovou

Tvořím vlastní hudbu - zatím mám rozpracovanou jednu ukázku a dolaďuji detaily a na základně tvorby vlastní hudby napíši vlastní text písničky - písničky budu psát pouze pro Katku Knechtovou.

Tvořím vlastní obrazy dělané na plátno

Plánuji, že natočím video do Československo má talent, kde veřejně, před velkým publikem včetně poroty povím, co vše k samotné Katce Knechtové cítím a pár vybraných básniček z mé sbírky zarecituji. Připravený mám i překvapení a já bych si přál, aby se podařilo zajistit pozvání Katky Knechtové, abych jí toto vše mohl osobně říct a předat jí nádherné překvapení.

Malá ukázka mých vytvořených komiksů zde:

img_20200719_000704_022.jpgimg_20200719_000818_730.jpgimg_20200719_213149_257.jpg

Vyznání lásky v přímém přenosu Československo má talent dlouho, nebo vůbec nebylo že?